Realizacja zamówień i dostawy

Uprzejmie informujemy, że czas wysyłki zamówienia to minimum 3 dni robocze. Nasz sklep stacjonarny będzie zamknięty, lecz sklep internetowy jest otwarty w standardowych godzinach pracy, a paczki wysyłane w dni robocze do godziny 12:00.

O sytuacjach powodujących niestandardowe wydłużenie czasu realizacji zamówienia klient jest niezwłocznie informowany.

Akceptowalnymi przez nas formami dostawy/odbioru są:

  • przesyłka kurierska krajowa (DPD),
  • przesyłka do paczkomatu (InPost) dla wybranych produktów, które mieszczą się w paczkomacie,
  • odbiory osobiste prosimy opłacić z góry, na miejscu nie realizujemy płatności gotówkowej - udostępniamy jedynie terminal płatniczy.

Odbiór przesyłki

Każda przesyłka jest przez nas dokładnie sprawdzana pod kątem wszelkich uszkodzeń przed przekazaniem jej kurierowi. Dodatkowo, nasze paczki posiadają oznaczenia ostrzegawcze informujące o tym, że należy ostrożnie postępować z nimi w trakcie transportu.

 
WAŻNE!
Nie przyjmuj od kuriera uszkodzonej przesyłki!
 

Bardzo ważne jest, aby w momencie odbioru przesyłki sprawdzić ją pod kątem ewentualnych uszkodzeń w obecności kuriera i jeżeli zostanie stwierdzona szkoda należy bezwzględnie spisać stosowny protokół.

Jeżeli szkoda zostanie stwierdzona i udokumentowana później (po formalnym odbiorze przesyłki) ani my ani firma kurierska nie będziemy mogli uznać zgłoszenia reklamacyjnego z tego tytułu.

Cennik dostaw

  • dla zamówień o wartości poniżej 200 zł – 15 zł
  • dla zamówień o wartości 200 zł i więcej – 0 zł

Wysyłka za granicę

Wysyłamy również za granicę - napisz do nas na adres: sklep@ultramaszyna.com. W treści wiadomości uwzględnij co dokładnie chcesz zamówić i na jaki adres. W odpowiedzi podamy Ci dokładną wycenę dostawy.