ultraMaszyna to miejsce, w którym panuje kreatywny nastrój, sprzyjający działaniom twórczym i pozwalający na realizację krawieckich pasji. Na codzień staramy się dostarczyć naszym klientom wszystkiego, co jest im niezbędne do tego, aby mogli zarówno tworzyć odzież na własne potrzeby jak i rozwijać swój krawiecki biznes.

Naszą ofertę w tym zakresie uzupełniamy również o szkolenia z obszaru krawiectwa, projektowania odzieży i obsługi sprzętu szującego starając się w ten sposób dostarczyć naszym klientom pełen pakiet produktów i usług z obszaru krawiectwa zarówno domowego jak i profesjonalnego.

W związku z rozwojem firmy i rozszerzeniem skali działalności w zakresie sprzedaży internetowej oraz stacjonarnej poszukujemy do naszego zespołu osoby, która wesprze nas w zakresie zarządzania naszymi procesami magazynowymi.

Aktualnie poszukujemy:

Specjalista ds. obsługi klienta i sprzedaży

(Warszawa)

Opis stanowiska

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za:

 • wsparcie klienta stacjonarnego oraz okazjonalne wsparcie klienta w internecie;
 • obsługę sprzedaży stacjonarnej (przyjmowanie płatności, wystawiane dokumentów sprzedaży);
 • zarządzanie aktualną ekspozycją produktów;

Od idealnego kandydata oczekujemy

 • zainteresowania tematami: krawiectwo, handmade, DIY, moda;
 • przynajmniej podstawowej umiejętności obsługi maszyn do szycia;
 • wysokiej kultury osobistej, pozytywnego nastawienia i łatwości w nawiązywaniu kontaktów;
 • znajomości języka angielskiego na poziomie min. B2;
 • doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku;

Oferujemy

 • komputer służbowy;
 • szkolenia produktowe oraz z zakresu technik krawieckich;
 • możliwość darmowego udziału w organizowanych przez nas kursach;
 • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę;
 • przyjazną atmosferę pracy w młodym zespole i ciekawej branży.
Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie aplikacji na adres e-mail:

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się jedynie z wybranymi osobami.

Informujemy, że administratorem danych osobowych zbieranych podczas rekrutacji jest ULTRAMASZYNA Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, Aleje Jerozolimskie 51/3, kod pocztowy 00-697.Twoje dane osobowe przetwarzamy wyłącznie w celu przeprowadzenia rekrutacji wskazanej w ofercie pracy oraz do celów przyszłych rekrutacji, jeśli wyraziłeś stosowną zgodę w treści swojej aplikacji.

Twoje dane osobowe, wskazane w Kodeksie pracy, przetwarzamy w oparciu o przepisy prawa i ich podanie jest konieczne do wzięcia udziału w rekrutacji. Pozostałe dane osobowe (np. Twój wizerunek) przetwarzamy na podstawie Twojej dobrowolnej zgody, którą wyraziłaś/eś, wysyłając nam swoje zgłoszenie rekrutacyjne. Podanie dobrowolnych danych nie ma wpływu na możliwość udziału w rekrutacji.

Twoje dane osobowe przetwarzamy w celu przeprowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu przez okres 1 roku od momentu otrzymania od Ciebie aplikacji. W każdym czasie możesz cofnąć zgodę, kontaktując się z nami pod adresem e-mail rekrutacja@ultramaszyna.com. Cofnięcie zgody pozostaje bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.

Masz prawo dostępu do swoich danych, w tym uzyskania ich kopii, sprostowania danych, żądania ich usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania oraz przeniesienia podanych danych (na których przetwarzanie wyraziłeś zgodę) do innego administratora danych. Masz prawo do wniesienia skargi do Generalnego Inspektora Ochrony Danych Osobowych (w przyszłości: Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych).