Kurs 3 w 1 podczas, którego poznasz te 3 rodzaje sprzętu oraz nauczysz się ich obsługi, prawidłowego nawlekania oraz poznasz ich zastosowanie i możliwości.
Oglądasz
Wszystkie odcinki i materiały dostępne po zakupie kursu.
Dla zupełnie początkujących, bez wychodzenia z domu :) Jeżeli stałeś/-aś się posiadaczem któregoś z tych sprzętów szyjących i nie wiesz jak sobie z nim poradzić ten kurs jest właśnie dla Ciebie.
W ciągu ponad 4 godzin kursu pokażę Ci wszystkie funkcje i możliwości tych maszyn, omówię ich konfigurację i zastosowanie oraz zrealizuję z Wami kilka praktycznych ćwiczeń.
Korzyści dla Ciebie
Dostęp do nigdy nie wygasa
Możesz korzystać z kursu tak długo, jak chcesz.
Ponad 4 godz. materiałów video
19 odcinków, w których znajdziesz wszystkie zagadnienia.
Oglądaj gdzie chcesz
Kurs możesz oglądać na dowolnej, nowoczesnej przeglądarce internetowej.
Zdobądź praktyczne umiejętności
Wykorzystaj dołączone materiały, aby wykonać ćwiczenia praktyczne.
Zobacz również inne kursy
Kurs konstrukcji dzianin online dla początkujących
Na kursie nauczysz się konstruować i szyć aż 6 ubrań z dzianiny: bluzki, tshirty, bluzy i legginsy!
Uniwersalny, kobiecy i bardzo wygodny kombinezon, który uszyjesz w trakcie przyjemnych i super zrozumiałych video lekcji krojenia i szycia z Jolą Wójcik.
Ponadczasowa, wygodna i bardzo kobieca sukienka, którą uszyjesz w trakcie przyjemnych i super zrozumiałych video lekcji krojenia i szycia z Jolą Wójcik.
Uszyj krok po kroku pod okiem Ewy jedną z najmodniejszych sukienek tego sezonu. W ramach kursu uzyskasz podpowiedzi jak dokonać drobnych zmian w projekcie, np. wydłużyć rękaw. Wykrój A4 i A0 od XS do XXXL.
Uszyj sukienkę z dekoltem w serek, zamkiem krytym i paskiem, bez wychodzenia z domu. Od przygotowania wykroju, przez krojenie i kolejne etapy szycia. Wykrój XS-XXXL
Wciąż szukasz idealnej torebki? A może marzysz o torebkowym biznesie? Z naszym kursem opanujesz krojenie i szycie shopperki, listonoszki, nerki i kubełka!
Uszyj torebkę kubełek, na podszewce, z dwoma paskami i różnorodnymi kieszonkami. Dzięki kursowi opanujesz techniki związane z szyciem torebek oraz poznasz niezbędne akcesoria.
Uszyj torebkę listonoszkę na podszewce, z klapką i kieszeniami. Dzięki kursowi opanujesz techniki związane z szyciem torebek oraz poznasz niezbędne akcesoria.
Uszyj nerkę na podszewce, zapinaną na zamek, z możliwością noszenia w pasie oraz w formie torebki. Dzięki kursowi opanujesz techniki związane z szyciem torebek oraz poznasz niezbędne akcesoria.
Uszyj torebkę shopperkę, zapinaną, z kieszeniami wewnętrznymi i zewnętrznymi. Dzięki kursowi opanujesz techniki związane z szyciem torebek oraz poznasz niezbędne akcesoria.
Na kursie stworzysz łącznie minimum 7 ubrań: bluzę i spodnie oraz, dzięki dodatkowym modułom, dowiesz się jak zrobić: bluzę z kapturem, spodnie z kieszeniami, sukienkę z falbanami.
Uszyj sukienkę z marszczonym dołem i kieszeniami, krok po kroku, bez wychodzenia z domu. Od przygotowania wykroju, przez krojenie i kolejne etapy szycia.
Uszyj razem z nami sukienkę z dzianiny na swój rozmiar. Kurs szycia prostego modelu dla osób początkujących i średnio zaawansowanych razem z wykrojami do samodzielnego wydruku na A4 w rozmiarach 34-52
Uszyj razem z nami sukienkię z dzianiny na swój rozmiar. Kurs szycia modelu dla osób mających już za sobą pierwsze projekty krawieckie i średnio zaawansowanych razem z wykrojami do samodzielnego wydruku na A4 w rozmiarach 34-52
Kurs, podczas którego poznasz różne typy maszyn do szycia oraz ich podstawową obsługę. Nauczysz się dobierać igły, nici oraz stopki i poznasz podstawowe techniki krawieckie.