Krótko o kursie

Kurs konstrukcji i szycia gorsetu bieliźniarskiego z fiszbinami i usztywnianymi miseczkami oraz możliwością dopięcia pończoch - dokładnie taki projekt zrealizujesz samodzielnie pod okiem konstruktorki Joanny Lewandowskiej. Warunek? Wprawa w szyciu. Jeśli masz za sobą sporo krawieckich projektów i marzy Ci się bardziej skomplikowane szycie bieliźniarskie to te warsztaty są z całą pewnością dla Ciebie.

 
WAŻNE

Posiadamy status placówki kształcenia ustawicznego, a ten kurs realizowany jest w oparciu o autorski program nauczania i na koniec otrzymasz od nas zaświadczenie o jego ukończeniu kursu wg wzoru Ministerstwa Edukacji Narodowej. zobacz więcej

Posiadamy także wpis do Rejestru Instytucji Szkoleniowych, dzięki czemu możesz skorzystać z finansowania udziału w tym kursie ze środków Urzędu Pracy. zobacz więcej

 

 

Masz pytania lub wątpliwości? Skontaktuj się z nami :)
881 61 63 61

Kalendarz zajęć

Wybierz dostępność miejsc
Wybierz porę dnia
Wybierz dni
Grupa P3
Pracownia

Warszawa - Wola

Dni

piątek

Spotkania

start - 05.03.2021, 17:30

Zobacz terminy spotkań

Program kursu

  • Konstrukcja gorsetu i miseczek.
  • Przygotowanie formy na własne wymiary.
  • Krojenie elementów.
  • Szycie i modelowanie gorsetu.

Nauczysz się jak poprawnie wszywać fiszbiny w tunel, perfekcyjnie lamować, jak pracować z takimi elementami, jak koronka, zapięcia, regulatory. Pod okiem naszego instruktora nauczysz się jak pracować z cienkimi, delikatnymi materiałami.

Nasze pracownie

Warszawa - Wola
Kasprzaka 7
Wyjątkowe połączenie przestrzeni sklepowej i szkoleniowej, przygotowane w industrialnym klimacie. Na miejscu, oprócz przestrzeni szkoleniowej, znajdziesz sklep stacjonarny z bogatą ofertą maszyn do szycia i akcesoriów oraz wyselekcjonowane przez nas materiały.

Rabat na zakup sprzętu szyjącego

Naszym kursantom oferujemy rabat 7% na zakup sprzętu szyjącego*) w sklepie stacjonarnym i internetowym. Jest on bezterminowy i można z niego korzystać wielokrotnie :)

*) Rabat 7% dostępny jest dla osób, które wniosły pełną opłatę za kurs, nie łączy się z innymi rabatami lub promocjami i obowiązuje do odwołania.