Szyjesz już nieco i chcesz spróbować swoich sił w innej dziedzinie krawiectwa? A może nawet udało Ci się uszyć miękki biustonosz i masz apetyt na więcej? :-)

Zapraszamy Cię na kurs bieliźniarstwa (I stopień), na którym skonstruujesz, skroisz i uszyjesz komplet bielizny:

  • usztywniany biustonosz na górną część ciała;
  • figi damskie na dolną część ciała.

Na tym kursie uczymy podręcznikowej konstrukcji, modelowania form biustonosza i majtek na własne wymiary oraz prawidłowego szycia i technik wykańczania. 

Zajęcia prowadzi nasza ultra mistrzyni krawiectwa, dyplomowany technolog odzieży i doświadczony konstruktor, z przygotowaniem teoretycznym i praktycznym w zakresie produkcji bielizny damskiej - Joanna Lewandowska. 

 
WAŻNE

Posiadamy status placówki kształcenia ustawicznego, a ten kurs realizowany jest w oparciu o autorski program nauczania i na koniec otrzymasz od nas zaświadczenie o jego ukończeniu kursu wg wzoru Ministerstwa Edukacji Narodowej. zobacz więcej

Posiadamy także wpis do Rejestru Instytucji Szkoleniowych, dzięki czemu możesz skorzystać z finansowania udziału w tym kursie ze środków Urzędu Pracy. zobacz więcej

 
Masz pytania lub wątpliwości? Skontaktuj się z nami :)
881 61 63 61

Kalendarz zajęć

Wybierz dostępność miejsc
Wybierz porę dnia
Wybierz dni
Grupa P6 Podstawowa lista uczestników w tej grupie jest już pełna, jednak jeszcze nie wszyscy ostatecznie potwierdzili swój udział w kursie. W przypadku zwolnienia miejsc na liście podstawowej zostają one zarezerwowane dla osób z listy rezerwowej.
Pracownia

Warszawa - Wola

Dni

poniedziałek, wtorek, środa

Spotkania

start - 16.11.2020, 09:00

Zobacz terminy spotkań
Grupa P5
Pracownia

Warszawa - Wola

Dni

piątek

Spotkania

start - 27.11.2020, 17:30

Zobacz terminy spotkań
Grupa P4
Pracownia

Warszawa - Wola

Dni

piątek

Spotkania

start - 16.10.2020, 17:30

Zobacz terminy spotkań

Program kursu

W ciągu 6 zajęć

  • wykonasz konstrukcję i modelowanie podstawowego biustonosza damskiego,
  • omówimy konstrukcję 3 rodzajów majtek damskich: figi stringi i bokserki.

Na tym kursie uczymy podręcznikowej konstrukcji i prawidłowego szycia. 

Nasze pracownie

Warszawa - Wola
Kasprzaka 7
Wyjątkowe połączenie przestrzeni sklepowej i szkoleniowej, przygotowane w industrialnym klimacie. Na miejscu, oprócz przestrzeni szkoleniowej, znajdziesz sklep stacjonarny z bogatą ofertą maszyn do szycia i akcesoriów oraz wyselekcjonowane przez nas materiały.

Rabat na zakup sprzętu szyjącego

Naszym kursantom oferujemy rabat 7% na zakup sprzętu szyjącego*) w sklepie stacjonarnym i internetowym. Jest on bezterminowy i można z niego korzystać wielokrotnie :)

*) Rabat 7% dostępny jest dla osób, które wniosły pełną opłatę za kurs, nie łączy się z innymi rabatami lub promocjami i obowiązuje do odwołania.