Szyjesz już nieco i chcesz spróbować swoich sił w innej dziedzinie krawiectwa? A może nawet udało Ci się uszyć miękki biustonosz i masz apetyt na więcej? :-)

Zapraszamy Cię na kurs bieliźniarstwa (I stopień), na którym skonstruujesz, skroisz i uszyjesz komplet bielizny:

  • usztywniany biustonosz na górną część ciała;
  • figi damskie na dolną część ciała.

Na tym kursie uczymy podręcznikowej konstrukcji, modelowania form biustonosza i majtek na własne wymiary oraz prawidłowego szycia i technik wykańczania. 

Zajęcia prowadzi nasza ultra mistrzyni krawiectwa, dyplomowany technolog odzieży i doświadczony konstruktor, z przygotowaniem teoretycznym i praktycznym w zakresie produkcji bielizny damskiej - Joanna Lewandowska. 

UWAGA! 

Przed zapisaniem się na zajęcia prosimy przeczytaj zakładkę po prawej stronie "Dla kogo jest ten kurs". Jeśli masz wątpliwości, czy spokojnie dasz sobie radę na tym kursie, skontaktuj się z nami telefonicznie lub mailowo celem weryfikacji kilku kluczowych umiejętności :) 

 
WAŻNE

Posiadamy status placówki kształcenia ustawicznego, a ten kurs realizowany jest w oparciu o autorski program nauczania i na koniec otrzymasz od nas zaświadczenie o jego ukończeniu kursu wg wzoru Ministerstwa Edukacji Narodowej. zobacz więcej

Posiadamy także wpis do Rejestru Instytucji Szkoleniowych, dzięki czemu możesz skorzystać z finansowania udziału w tym kursie ze środków Urzędu Pracy. zobacz więcej

 
Masz pytania lub wątpliwości? Skontaktuj się z nami :)
881 61 63 61

Kalendarz zajęć

Wybierz dostępność miejsc
Wybierz porę dnia
Wybierz dni
Grupa P9
Pracownia

Warszawa - Wola

Dni

poniedziałek, wtorek, środa, czwartek

Spotkania

start - 05.07.2021, 10:00

Zobacz terminy spotkań

Program kursu

W ciągu 6 zajęć

  • wykonasz konstrukcję i modelowanie podstawowego biustonosza damskiego,
  • omówimy konstrukcję 3 rodzajów majtek damskich: figi stringi i bokserki.

Na tym kursie uczymy podręcznikowej konstrukcji i prawidłowego szycia. 

Nasze pracownie

Warszawa - Wola
Kasprzaka 7
Wyjątkowe połączenie przestrzeni sklepowej i szkoleniowej, przygotowane w industrialnym klimacie. Na miejscu, oprócz przestrzeni szkoleniowej, znajdziesz sklep stacjonarny z bogatą ofertą maszyn do szycia i akcesoriów oraz wyselekcjonowane przez nas materiały.

Rabat na zakup sprzętu szyjącego

Naszym kursantom oferujemy rabat 7% na zakup sprzętu szyjącego*) w sklepie stacjonarnym i internetowym. Jest on bezterminowy i można z niego korzystać wielokrotnie :)

*) Rabat 7% dostępny jest dla osób, które wniosły pełną opłatę za kurs, nie łączy się z innymi rabatami lub promocjami i obowiązuje do odwołania.