Krótko o kursie

Rozpinana bluza z kapturem i kieszeniami z porządnej dzianiny to rzecz, bez której większość z nas nie wyobraża sobie funkcjonowania. A gdyby tak dowiedzieć się, jak krok po kroku uszyć taką bluzę zupełnie samodzielnie? Od skrojenia, po prawidłowe naszycie kieszeni, wszycie zamka, rękawów i kaptura. Jeśli... proste krawieckie projekty nie są Ci obce i masz ochotę przejść na kolejny etap - przyjdź na weekendowe warsztaty i uszyj z nami swoją wymarzoną bluzę z kapturem. Pod naszym okiem prawidłowe i efektowne szycie dzianin to czysta przyjemność!

 
WAŻNE

Posiadamy status placówki kształcenia ustawicznego, a ten kurs realizowany jest w oparciu o autorski program nauczania i na koniec otrzymasz od nas zaświadczenie o jego ukończeniu kursu wg wzoru Ministerstwa Edukacji Narodowej. zobacz więcej

Posiadamy także wpis do Rejestru Instytucji Szkoleniowych, dzięki czemu możesz skorzystać z finansowania udziału w tym kursie ze środków Urzędu Pracy. zobacz więcej

 

 

Masz pytania lub wątpliwości? Skontaktuj się z nami :)
881 61 63 61

Kalendarz zajęć

Wybierz dostępność miejsc
Wybierz porę dnia
Wybierz dni
Grupa W8
Pracownia

Warszawa - Wola

Dni

sobota, niedziela

Spotkania

start - 15.05.2021, 09:00

Zobacz terminy spotkań

Program kursu

Szyjemy klasyczną bluzę z kapturem, zapinaną na zamek, z kieszeniami, ściągaczem i kapturem

  • szyjemy kieszenie,
  • wszywamy zamek rozdzielczy,
  • wszywamy rękawy w dzianinie, zszywamy jego boki, dopasowujemy bluzę do swojej sylwetki,
  • wszywamy ściągacze.

Wykrój jest świetną bazą do różnorodnych modyfikacji.

Nasze pracownie

Warszawa - Wola
Kasprzaka 7
Wyjątkowe połączenie przestrzeni sklepowej i szkoleniowej, przygotowane w industrialnym klimacie. Na miejscu, oprócz przestrzeni szkoleniowej, znajdziesz sklep stacjonarny z bogatą ofertą maszyn do szycia i akcesoriów oraz wyselekcjonowane przez nas materiały.

Rabat na zakup sprzętu szyjącego

Naszym kursantom oferujemy rabat 7% na zakup sprzętu szyjącego*) w sklepie stacjonarnym i internetowym. Jest on bezterminowy i można z niego korzystać wielokrotnie :)

*) Rabat 7% dostępny jest dla osób, które wniosły pełną opłatę za kurs, nie łączy się z innymi rabatami lub promocjami i obowiązuje do odwołania.