Poznaj z nami maszynę do szycia, opanuj technikę szycia z dzianin i naucz się szyć ubranka dla swojej pociechy. Z nami uszyjesz podstawową garderobę dla córki lub syna, a umiejętności zdobyte na zajęciach pozwolą Ci na stworzenie w domu całej niepowtarzalnej kolekcji dla swojego potomka - do żłobka, przedszkola czy szkoły. Uszyjesz komin, t-shirt lub longsleeve, sukienkę lub spódniczkę, spodnie oraz wypasioną bluzę.

 
WAŻNE

Posiadamy status placówki kształcenia ustawicznego, a ten kurs realizowany jest w oparciu o autorski program nauczania i na koniec otrzymasz od nas zaświadczenie o jego ukończeniu kursu wg wzoru Ministerstwa Edukacji Narodowej. zobacz więcej

Posiadamy także wpis do Rejestru Instytucji Szkoleniowych, dzięki czemu możesz skorzystać z finansowania udziału w tym kursie ze środków Urzędu Pracy. zobacz więcej

 

 

 

Masz pytania lub wątpliwości? Skontaktuj się z nami :)
881 61 63 61

Kalendarz zajęć

Wybierz dostępność miejsc
Wybierz porę dnia
Wybierz dni
Grupa P1
Pracownia

Warszawa - Wola

Dni

czwartek, piątek

Spotkania

start - 11.02.2021, 10:00

Zobacz terminy spotkań

Program kursu

  • nauka obsługi wieloczynnościowej maszyny do szycia, overlocka i covera;
  • szycie komina;
  • szycie t-shirta lub bluzki typu longsleeve (do wyboru);
  • szycie sukienki lub spódniczki;
  • szycie spodni;
  • szycie bluzy z kapturem lub bez, zamkiem i kieszeniami

Nasze pracownie

Warszawa - Wola
Kasprzaka 7
Wyjątkowe połączenie przestrzeni sklepowej i szkoleniowej, przygotowane w industrialnym klimacie. Na miejscu, oprócz przestrzeni szkoleniowej, znajdziesz sklep stacjonarny z bogatą ofertą maszyn do szycia i akcesoriów oraz wyselekcjonowane przez nas materiały.

Rabat na zakup sprzętu szyjącego

Naszym kursantom oferujemy rabat 7% na zakup sprzętu szyjącego*) w sklepie stacjonarnym i internetowym. Jest on bezterminowy i można z niego korzystać wielokrotnie :)

*) Rabat 7% dostępny jest dla osób, które wniosły pełną opłatę za kurs, nie łączy się z innymi rabatami lub promocjami i obowiązuje do odwołania.