Warsztat Twoja firma w mediach społecznościowych to pigułka wiedzy dotycząca bardzo ważnego wycinka działań marketingowych, które każda działalność, funkcjonująca w dzisiejszych czasach musi mieć na uwadze. Popularne wśród osób zajmujących się marketingiem zdanie: "Jeśli nie ma Cię na Facebooku to tak, jakbyś nie istniał" jest bardzo prawdziwe i słuszne w kontekście większości firm działających obecnie na rynku. Musisz bowiem wiedzieć, że wiele osób traktuje media społecznościowe jako formę wyszukiwarki.

Osoba początkująca, która dopiero co rozkręca swój biznes i nie jest aktywna w mediach społecznościowych prywatnie, może stanąć przed wielkim dylematem: jakie kanały mediów społecznościowych wybrać na potrzeby rozwijania swojego biznesu oraz przede wszystkim - jak skutecznie z tych platform korzystać, na co zwrócić uwagę, jak docierać do klienta i jak przekuwać wszelkie działania na realny zysk. 
Poza samym budowaniem wizerunku to, co jest najważniejsze w Twoich przyszłych poczynaniach w kanałach mediów społecznościowych, to oczywiście konwersja działań na sprzedaż produktów i usług. 

Platform mediów społecznościowych jest bardzo dużo:

 • Facebook,
 • Instagram,
 • YouTube,
 • Pinterest,
 • Twitter,
 • TikTok,
 • LinkedIn

i mniej znane czy wykorzystywane: np. Ask.fm, Flickr, Google+. Z których platform należy i warto korzystać oraz dlaczego? Po wyborze właściwych platform dowiesz się w jaki sposób tworzyć treści dopasowane do konkretnego kanału, z jakimi kosztami się to wiąże, oraz jakie narzędzia bezpłatne i płatne możesz z łatwością wykorzystać. W trakcie warsztatów skupimy się również na możliwych działaniach organicznych (bezpłatnych), które pomogą Ci budować relację z klientami i realnie rozwiną Twój biznes. Dowiesz się również jak krok po kroku stworzyć kampanie reklamową na Facebooku i Instagramie - dwóch kanałach, które są aktualnie najpopularniejsze w Polsce.

Masz pytania lub wątpliwości? Skontaktuj się z nami :)
881 61 63 61

Kalendarz zajęć

Wybierz dostępność miejsc
Wybierz porę dnia
Wybierz dni
Grupa P3 - ZAJĘCIA ONLINE
Pracownia

Warszawa - Wola

Dni

poniedziałek

Spotkania

start - 21.06.2021, 17:30

Zobacz terminy spotkań

Program kursu

NA WARSZTATACH POJAWIĄ SIĘ TAKIE ZAGADNIENIA JAK:
 • omówienie najbardziej popularnych kanałów i platform mediów społecznościowych (cechy wyróżniające, grupy wiekowe, charakterystyka użytkowników, którzy korzystają z danej platformy, czego oczekują, jakie treści są najbardziej atrakcyjne i promowane przez algorytm a co za tym idzie jakie treści powinnaś/powinieneś tworzyć na poszczególne kanały);
 • w jaki sposób wybrać kanały, które będą idealne dla Twojej firmy/marki? jak ocenić, na których platformach powinien znajdować się Twój produkt?
 • z jakim kosztem (realnie) wiąże się obecność w poszczególnych serwisach? czy bycie obecnym w mediach społecznościowych jest rzeczywiście darmowe? z jakim nakładem pracy realnie wiąże się prowadzenie profili w mediach społecznościowych? jak często powinnaś/powinieneś postować i "rozmawiać" ze swoimi odbiorcami? w jakich dniach i godzinach?
 • w jakim zakresie jesteś w stanie robić to samodzielnie a w jakim zakresie możesz/będziesz potrzebować pomocy?
 • jak tworzyć treści na poszczególne kanały: omówienie materiałów i form komunikacji, które sprawdzają się na YouTube, Facebooku, Instagramie, Pinterest, LinkedIn, TikTok;
 • w jaki sposób rozmawiać ze swoim klientem w zależności od wybranej platformy;
 • jakie elementy identyfikacji wizualnej powinny być umieszczane w poszczególnych kanałach? 
 • działania organiczne rozwijające Twój biznes i wspomagające sprzedaż;
 • narzędzia i aplikacje do tworzenia treści (bezpłatne i płatne);
 • działania płatne rozwijające Twój biznes i wspomagające sprzedaż;
 • Menadżer reklam: omówienie narzędzia w teorii i praktyce - stworzenie pierwszej kampanii krok po kroku. 

Nasze pracownie

Warszawa - Wola
Kasprzaka 7
Wyjątkowe połączenie przestrzeni sklepowej i szkoleniowej, przygotowane w industrialnym klimacie. Na miejscu, oprócz przestrzeni szkoleniowej, znajdziesz sklep stacjonarny z bogatą ofertą maszyn do szycia i akcesoriów oraz wyselekcjonowane przez nas materiały.

Rabat na zakup sprzętu szyjącego

Naszym kursantom oferujemy rabat 7% na zakup sprzętu szyjącego*) w sklepie stacjonarnym i internetowym. Jest on bezterminowy i można z niego korzystać wielokrotnie :)

*) Rabat 7% dostępny jest dla osób, które wniosły pełną opłatę za kurs, nie łączy się z innymi rabatami lub promocjami i obowiązuje do odwołania.