Jesteś zielona w szyciu? Chciałabyś ekspresowo nauczyć się obsługiwać maszynę i wyjść po 2 dniach we własnoręcznie uszytym t-shircie i spódnicy?

U nas takie cuda są możliwe :) W ramach zajęć zapoznajemy uczestników ze sprzętem szyjącym, jego obsługą i pełnymi możliwościami wykorzystania. Omawiamy także wszystkie podpowiedzi dotyczące doboru tkaniny i wskazówki dotyczące szycia.

Teoretyczne zagadnienia zrealizujemy w praktyce szyjąc t-shirt i spódnicę maxi. Dla uczestników przewidziana jest nauka szycia oraz pomoc i doradztwo w doborze odpowiedniego sprzętu do domowej pracowni.

Masz pytania lub wątpliwości? Skontaktuj się z nami :)
881 61 63 61

Kalendarz zajęć

Kalendarz zajęć kolejnych grup w ramach tego kursu jest aktualnie w przygotowaniu.

Program kursu

Wstęp
  • omówienie przyborów do szycia,
  • nauka obsługi i wykorzystania sprzętu szyjącego,
  • omówienie podstawowych ściegów z maszyn i ich zastosowanie,
  • nauka jak prawidłowo ustawić maszynę aby uzyskać prawidłowy ścieg,
  • omówienie podstawowych terminów krawieckich,
  • wstęp do budowy tkanin,
  • omówienie podstawowych rodzajów surowców,
  • wstęp do nauki prawidłowego krojenia materiałów
T-shirt

Szyjemy razem t-shirt

Spódnica maxi
Szyjemy razem spódnicę maxi.

Nasze pracownie

Warszawa - Śródmieście
Aleje Jerozolimskie 51/3
Pracownia znajduje się w samym centrum Warszawy w zabytkowej kamienicy z 1918 roku, w bezpośrednim sąsiedztwie Pałacu Kultury i Nauki oraz Dworca Centralnego. Dla naszych kursantów, na powierzchni 188 m2 przygotowaliśmy 2 sale przeznaczone jedynie na warsztaty, 1 salę pełniącą funkcję sprzedażowo-warsztatową, kuchnię z zapleczem kawowym i drobnym poczęstunkiem oraz toaletę.
Warszawa - Wola
Kasprzaka 7
Wyjątkowe połączenie przestrzeni sklepowej, szkoleniowej i gastronomicznej. Na miejscu znajdziesz sklep stacjonarny z bogatą ofertą maszyn do szycia i akcesoriów, weźmiesz udział w różnych kursach oraz spróbujesz wyjątkowego menu w naszej restauracji Szpula Smaków.

Rabat na zakup sprzętu szyjącego

Naszym kursantom oferujemy rabat 7% na zakup sprzętu szyjącego*) w sklepie stacjonarnym i internetowym. Jest on bezterminowy i można z niego korzystać wielokrotnie :)

*) Rabat 7% dostępny jest dla osób, które wniosły pełną opłatę za kurs, nie łączy się z innymi rabatami lub promocjami i obowiązuje do odwołania.