Chcesz uniezależnić się od gotowych wykrojów ubrań dziecięcych i samodzielnie projektować garderobę swojej pociechy od maluszka do nastolatka? A może myślisz o stworzeniu własnej marki i szyciu odzieży dziecięcej na sprzedaż?

Nasz kurs konstrukcji odzieży dziecięcej wprowadzi Cię w tajniki konstruowania ubrań w rozmiarach 104-158.

Ucz się od najlepszych

Warsztaty obejmują 20 godzin nauki pod okiem jednego z naszych instruktorów, fachowców z wieloletnim stażem w branży krawieckiej: Bożeny Zaremby (zobacz film), kierownika pracowni krawieckiej Teatru Powszechnego w Warszawie, Heleny Wargin, dyplomowanego technika konstrukcji odzieżowych, Anny Stępień-Fazlejew, inżyniera technologii odzieży oraz Bogumiła Wiśniewskiego, architekta tekstyliów i realizatora, m.in., wielu strojów dla przedstawień teatralnych w Polsce i we Włoszech.

 
WAŻNE

Posiadamy status placówki kształcenia ustawicznego, a ten kurs realizowany jest w oparciu o autorski program nauczania i na koniec otrzymasz od nas zaświadczenie o jego ukończeniu kursu wg wzoru Ministerstwa Edukacji Narodowej. zobacz więcej

Posiadamy także wpis do Rejestru Instytucji Szkoleniowych, dzięki czemu możesz skorzystać z finansowania udziału w tym kursie ze środków Urzędu Pracy. zobacz więcej

 
Masz pytania lub wątpliwości? Skontaktuj się z nami :)
881 61 63 61

Kalendarz zajęć

Grupa S-P2
Pracownia

Warszawa - Śródmieście

Dni

środa

Spotkania

start - 28.11.2018, 10:00

Zobacz wszystkie daty
Grupa S-P1
Pracownia

Warszawa - Śródmieście

Dni

czwartek, piątek

Spotkania

start - 31.01.2019, 10:00

Zobacz wszystkie daty
Grupa S-P3
Pracownia

Warszawa - Śródmieście

Dni

środa

Spotkania

start - 08.05.2019, 10:00

Zobacz wszystkie daty

Program kursu

  • Metoda konstrukcji form odzieży dziecięcej.
  • Budowa podstawowej siatki konstrukcji odzieży dziecięcej.
  • Konstrukcja odzieży górnej części ciała (bluzki, sukienki).
  • Modelowanie bluzek i sukienek.
  • Wyrysowanie rękawa.
  • Konstrukcja spodni.
  • Konstrukcja koszulki chłopięcej.
  • Stopniowanie odzieży dziecięcej obwodowo i wzrostowo.

Nasze pracownie

Warszawa - Śródmieście
Aleje Jerozolimskie 51/3
Pracownia znajduje się w samym centrum Warszawy w zabytkowej kamienicy z 1918 roku, w bezpośrednim sąsiedztwie Pałacu Kultury i Nauki oraz Dworca Centralnego. Dla naszych kursantów, na powierzchni 188 m2 przygotowaliśmy 2 sale przeznaczone jedynie na warsztaty, 1 salę pełniącą funkcję sprzedażowo-warsztatową, kuchnię z zapleczem kawowym i drobnym poczęstunkiem oraz toaletę.
Warszawa - Wola
Kasprzaka 7
Wyjątkowe połączenie przestrzeni sklepowej, szkoleniowej i gastronomicznej. Na miejscu znajdziesz sklep stacjonarny z bogatą ofertą maszyn do szycia i akcesoriów, weźmiesz udział w różnych kursach oraz spróbujesz wyjątkowego menu w naszej restauracji Szpula Smaków.

Rabat na zakup sprzętu szyjącego

Naszym kursantom oferujemy rabat 7% na zakup sprzętu szyjącego*) w sklepie stacjonarnym i internetowym. Jest on bezterminowy i można z niego korzystać wielokrotnie :)

*) Rabat 7% dostępny jest dla osób, które wniosły pełną opłatę za kurs, nie łączy się z innymi rabatami lub promocjami i obowiązuje do odwołania.