Poznaj z nami maszynę do szycia, opanuj technikę szycia z dzianin i naucz się szyć ubranka dla swojej pociechy. Z nami uszyjesz podstawową garderobę dla córki lub syna, a umiejętności zdobyte na zajęciach pozwolą Ci na stworzenie w domu całej niepowtarzalnej kolekcji dla swojego potomka - do żłobka, przedszkola czy szkoły. Uszyjesz komin, t-shirt lub longsleeve, sukienkę lub spódniczkę, spodnie oraz wypasioną bluzę.

 
WAŻNE

Posiadamy status placówki kształcenia ustawicznego, a ten kurs realizowany jest w oparciu o autorski program nauczania i na koniec otrzymasz od nas zaświadczenie o jego ukończeniu kursu wg wzoru Ministerstwa Edukacji Narodowej. zobacz więcej

Posiadamy także wpis do Rejestru Instytucji Szkoleniowych, dzięki czemu możesz skorzystać z finansowania udziału w tym kursie ze środków Urzędu Pracy. zobacz więcej

 

 

 

Masz pytania lub wątpliwości? Skontaktuj się z nami :)
881 61 63 61

Kalendarz zajęć

Grupa S-P2
Pracownia

Warszawa - Śródmieście

Dni

środa, czwartek, piątek

Spotkania

start - 13.02.2019, 10:00

Zobacz wszystkie daty
Grupa S-W2
Pracownia

Warszawa - Śródmieście

Dni

sobota, niedziela

Spotkania

start - 23.02.2019, 09:00

Zobacz wszystkie daty

Program kursu

  • nauka obsługi wieloczynnościowej maszyny do szycia, overlocka i covera;
  • szycie komina;
  • szycie t-shirta lub bluzki typu longsleeve (do wyboru);
  • szycie sukienki lub spódniczki;
  • szycie spodni;
  • szycie bluzy z kapturem lub bez, zamkiem i kieszeniami

Nasze pracownie

Warszawa - Śródmieście
Aleje Jerozolimskie 51/3
Pracownia znajduje się w samym centrum Warszawy w zabytkowej kamienicy z 1918 roku, w bezpośrednim sąsiedztwie Pałacu Kultury i Nauki oraz Dworca Centralnego. Dla naszych kursantów, na powierzchni 188 m2 przygotowaliśmy 2 sale przeznaczone jedynie na warsztaty, 1 salę pełniącą funkcję sprzedażowo-warsztatową, kuchnię z zapleczem kawowym i drobnym poczęstunkiem oraz toaletę.
Warszawa - Wola
Kasprzaka 7
Wyjątkowe połączenie przestrzeni sklepowej, szkoleniowej i gastronomicznej. Na miejscu znajdziesz sklep stacjonarny z bogatą ofertą maszyn do szycia i akcesoriów, weźmiesz udział w różnych kursach oraz spróbujesz wyjątkowego menu w naszej restauracji Szpula Smaków.

Rabat na zakup sprzętu szyjącego

Naszym kursantom oferujemy rabat 7% na zakup sprzętu szyjącego*) w sklepie stacjonarnym i internetowym. Jest on bezterminowy i można z niego korzystać wielokrotnie :)

*) Rabat 7% dostępny jest dla osób, które wniosły pełną opłatę za kurs, nie łączy się z innymi rabatami lub promocjami i obowiązuje do odwołania.