Chcesz by Twoje dziecko postawiło swoje pierwsze kroki na ścieżce projektanta mody? Na naszych półkoloniach pozna techniki przelewania swoich pomysłów na papier i stworzy swoje pierwsze autorskie projekty. 

Cały kurs zaczniemy od oswajania się z maszyną do szycia i uszycia swojego pierwszego akcesorium projektanta mody. Po etapie zapoznania się z podstawowymi technikami krawieckimi rozpoczniemy etap kreatywny – projektowanie ubioru na zadany temat, tworzenie własnych mini-kolekcji, naukę dekorowania tkanin oraz tworzenia nadruków i haftów. 

Pod koniec kursu każdy uczestnik wyjdzie ze swoim pierwszym mini-portfolio oraz własnoręcznie uszytymi ubraniami. 

Podczas całego kursu zapewniamy pełną indywidualną pomoc instruktora oraz sprzęt dostosowany do wieku oraz możliwości. 
Zajęcia odbywają się codziennie od poniedziałku do piątku w godzinach 9-16. Między 8.30 a 9 jest możliwość przyprowadzenia, a między 16 a 17 odebrania dziecka

W ramach kursu zapewniamy ciepły obiad oraz nieograniczony dostęp do napojów. Prosimy o zaopatrzenie dziecka w drugie śniadanie i podwieczorek.

Półkolonie zostały zgłoszone do bazy wypoczynku dla dzieci i młodzieży prowadzonej przez mazowieckie Kuratorium Oświaty pod numerem 35218/MAZ/2018-L - potwierdzenie zgłoszenia

Masz pytania lub wątpliwości? Skontaktuj się z nami :)
881 61 63 61

Kalendarz zajęć

Wybierz dostępność miejsc
Wybierz porę dnia
Wybierz dni
Kalendarz zajęć kolejnych grup w ramach tego kursu jest aktualnie w przygotowaniu.

Program kursu

  • omówienie budowy maszyny i nauka jej obsługi;
  • szycie poduszki na szpilki według własnego projektu;
  • zapoznanie się z różnymi typami tkanin;
  • podstawy rysunku i projektowania mody;
  • tworzenie swojej własnej mini kolekcji dla lalki (sukienki, spódniczki, spodnie);
  • szycie swoich pierwszych t-shirtów i udekorowanie ich według własnego pomysłu;
  • przerobianie starej koszuli na bluzkę lub sukienkę zgodnie z ideą Zero Waste (koszulę przynosi dziecko z domu)

Nasze pracownie

Warszawa - Śródmieście
Aleje Jerozolimskie 51/3
Pracownia znajduje się w samym centrum Warszawy w zabytkowej kamienicy z 1918 roku, w bezpośrednim sąsiedztwie Pałacu Kultury i Nauki oraz Dworca Centralnego. Dla naszych kursantów, na powierzchni 188 m2 przygotowaliśmy 3 sale warsztatowe oraz kuchnię z zapleczem kawowym.
Warszawa - Wola
Kasprzaka 7
Wyjątkowe połączenie przestrzeni sklepowej i szkoleniowej, przygotowane w industrialnym klimacie. Na miejscu, oprócz przestrzeni szkoleniowej, znajdziesz sklep stacjonarny z bogatą ofertą maszyn do szycia i akcesoriów oraz wyselekcjonowane przez nas materiały.

Rabat na zakup sprzętu szyjącego

Naszym kursantom oferujemy rabat 7% na zakup sprzętu szyjącego*) w sklepie stacjonarnym i internetowym. Jest on bezterminowy i można z niego korzystać wielokrotnie :)

*) Rabat 7% dostępny jest dla osób, które wniosły pełną opłatę za kurs, nie łączy się z innymi rabatami lub promocjami i obowiązuje do odwołania.