W 30 godzin uszyjesz z nami żakiet w stylu Chanel - z ozdobnymi wystrzępionymi taśmami, kieszeniami nakładanymi odszytymi podszewką oraz kieszenią z jedną wypustką. Nauczysz się wszywać podszewkę i wykańczać rozporek w rękawie. Doszyjemy nawet charakterystyczny dla chanelki łańcuszek.

 
WAŻNE

Posiadamy status placówki kształcenia ustawicznego, a ten kurs realizowany jest w oparciu o autorski program nauczania i na koniec otrzymasz od nas zaświadczenie o jego ukończeniu kursu wg wzoru Ministerstwa Edukacji Narodowej. zobacz więcej

Posiadamy także wpis do Rejestru Instytucji Szkoleniowych, dzięki czemu możesz skorzystać z finansowania udziału w tym kursie ze środków Urzędu Pracy. zobacz więcej

 
Masz pytania lub wątpliwości? Skontaktuj się z nami :)
881 61 63 61

Kalendarz zajęć

Wybierz dostępność miejsc
Wybierz porę dnia
Wybierz dni
Kalendarz zajęć kolejnych grup w ramach tego kursu jest aktualnie w przygotowaniu.

Program kursu

  • wprowadzenie do historii chanelki przy małej czarnej;
  • czynności przygotowawcze: krojenie, oznaczanie ważnych punktów, podklejanie;
  • szycie detali: wystrzępienie materiałów na taśmy ozdobne, kieszeń cięta z jedną wypustką (ze zdobieniem paspla), kieszeń nakładana odszyta podszewką doszyta w sposób niewidoczny, rozporek z guziczkami w rękawie;
  • odszywanie dekoltu i zapięcia; zdobienie;
  • wszywanie podszewki

Nasze pracownie

Warszawa - Śródmieście
Aleje Jerozolimskie 51/3
Pracownia znajduje się w samym centrum Warszawy w zabytkowej kamienicy z 1918 roku, w bezpośrednim sąsiedztwie Pałacu Kultury i Nauki oraz Dworca Centralnego. Dla naszych kursantów, na powierzchni 188 m2 przygotowaliśmy 3 sale warsztatowe oraz kuchnię z zapleczem kawowym.
Warszawa - Wola
Kasprzaka 7
Wyjątkowe połączenie przestrzeni sklepowej i szkoleniowej, przygotowane w industrialnym klimacie. Na miejscu, oprócz przestrzeni szkoleniowej, znajdziesz sklep stacjonarny z bogatą ofertą maszyn do szycia i akcesoriów oraz wyselekcjonowane przez nas materiały.

Rabat na zakup sprzętu szyjącego

Naszym kursantom oferujemy rabat 7% na zakup sprzętu szyjącego*) w sklepie stacjonarnym i internetowym. Jest on bezterminowy i można z niego korzystać wielokrotnie :)

*) Rabat 7% dostępny jest dla osób, które wniosły pełną opłatę za kurs, nie łączy się z innymi rabatami lub promocjami i obowiązuje do odwołania.