Co Ty na to, żeby najbliższe wakacje spędzić we własnoręcznie uszytych ubraniach z samodzielnie wykonanym plecakiem? Z nami stworzysz swój letni niezbędnik.

W ramach zajęć zapoznajemy uczestników ze sprzętem szyjącym, jego obsługą i pełnymi możliwościami wykorzystania. Omawiamy także wszystkie podpowiedzi dotyczące doboru tkaniny i wskazówki dotyczące szycia. Teoretyczne zagadnienia zrealizujemy w praktyce szyjąc: worko-plecak, t-shirt, spódnicę maxi, szorty, sukienkę midi, kostium typu bikini, pareo o wielu zastosowaniach).

Dla uczestników przewidziana jest nauka szycia oraz pomoc i doradztwo w doborze odpowiedniego sprzętu do domowej pracowni.

Masz pytania lub wątpliwości? Skontaktuj się z nami :)
881 61 63 61

Kalendarz zajęć

Wybierz dostępność miejsc
Wybierz porę dnia
Wybierz dni
Kalendarz zajęć kolejnych grup w ramach tego kursu jest aktualnie w przygotowaniu.

Program kursu

  • Wstęp
    (omówienie przyborów do szycia, nauka obsługi i wykorzystania sprzętu szyjącego, omówienie podstawowych ściegów z maszyn i ich zastosowanie, nauka jak prawidłowo ustawić maszynę aby uzyskać prawidłowy ścieg, omówienie podstawowych terminów krawieckich, wstęp do budowy tkanin, omówienie podstawowych rodzajów surowców, wstęp do nauki prawidłowego krojenia materiałów)
  • Szycie worko-plecaka
  • Szycie t-shirtu
  • Szycie spódnicy maxi
  • Szycie szortów
  • Szycie sukienki midi
  • Szycie kostiumu kąpielowego typu bikini
  • Szycie pareo o wielu zastosowaniach

Nasze pracownie

Warszawa - Śródmieście
Aleje Jerozolimskie 51/3
Pracownia znajduje się w samym centrum Warszawy w zabytkowej kamienicy z 1918 roku, w bezpośrednim sąsiedztwie Pałacu Kultury i Nauki oraz Dworca Centralnego. Dla naszych kursantów, na powierzchni 188 m2 przygotowaliśmy 3 sale warsztatowe oraz kuchnię z zapleczem kawowym.
Warszawa - Wola
Kasprzaka 7
Wyjątkowe połączenie przestrzeni sklepowej i szkoleniowej, przygotowane w industrialnym klimacie. Na miejscu, oprócz przestrzeni szkoleniowej, znajdziesz sklep stacjonarny z bogatą ofertą maszyn do szycia i akcesoriów oraz wyselekcjonowane przez nas materiały.

Rabat na zakup sprzętu szyjącego

Naszym kursantom oferujemy rabat 7% na zakup sprzętu szyjącego*) w sklepie stacjonarnym i internetowym. Jest on bezterminowy i można z niego korzystać wielokrotnie :)

*) Rabat 7% dostępny jest dla osób, które wniosły pełną opłatę za kurs, nie łączy się z innymi rabatami lub promocjami i obowiązuje do odwołania.