Chcesz uniezależnić się od gotowych wykrojów ubrań dziecięcych i samodzielnie projektować garderobę swojej pociechy od maluszka do nastolatka? A może myślisz o stworzeniu własnej marki i szyciu odzieży dziecięcej na sprzedaż?

Nasz kurs konstrukcji odzieży dziecięcej wprowadzi Cię w tajniki konstruowania ubrań w rozmiarach 104-158.

Ucz się od najlepszych

Warsztaty obejmują 20 godzin nauki pod okiem jednego z naszych instruktorów, fachowców z wieloletnim stażem w branży krawieckiej: Bożeny Zaremby (zobacz film), kierownika pracowni krawieckiej Teatru Powszechnego w Warszawie, Heleny Wargin, dyplomowanego technika konstrukcji odzieżowych, Anny Stępień-Fazlejew, inżyniera technologii odzieży oraz Bogumiła Wiśniewskiego, architekta tekstyliów i realizatora, m.in., wielu strojów dla przedstawień teatralnych w Polsce i we Włoszech.

 
WAŻNE

Posiadamy status placówki kształcenia ustawicznego, a ten kurs realizowany jest w oparciu o autorski program nauczania i na koniec otrzymasz od nas zaświadczenie o jego ukończeniu kursu wg wzoru Ministerstwa Edukacji Narodowej. zobacz więcej

Posiadamy także wpis do Rejestru Instytucji Szkoleniowych, dzięki czemu możesz skorzystać z finansowania udziału w tym kursie ze środków Urzędu Pracy. zobacz więcej

 
Masz pytania lub wątpliwości? Skontaktuj się z nami :)
881 61 63 61

Kalendarz zajęć

Wybierz dostępność miejsc
Wybierz porę dnia
Wybierz dni
Kalendarz zajęć kolejnych grup w ramach tego kursu jest aktualnie w przygotowaniu.

Program kursu

  • Metoda konstrukcji form odzieży dziecięcej.
  • Budowa podstawowej siatki konstrukcji odzieży dziecięcej.
  • Konstrukcja odzieży górnej części ciała (bluzki, sukienki).
  • Modelowanie bluzek i sukienek.
  • Wyrysowanie rękawa.
  • Konstrukcja spodni.
  • Konstrukcja koszulki chłopięcej.
  • Stopniowanie odzieży dziecięcej obwodowo i wzrostowo.

Nasze pracownie

Warszawa - Wola
Kasprzaka 7
Wyjątkowe połączenie przestrzeni sklepowej i szkoleniowej, przygotowane w industrialnym klimacie. Na miejscu, oprócz przestrzeni szkoleniowej, znajdziesz sklep stacjonarny z bogatą ofertą maszyn do szycia i akcesoriów oraz wyselekcjonowane przez nas materiały.

Rabat na zakup sprzętu szyjącego

Naszym kursantom oferujemy rabat 7% na zakup sprzętu szyjącego*) w sklepie stacjonarnym i internetowym. Jest on bezterminowy i można z niego korzystać wielokrotnie :)

*) Rabat 7% dostępny jest dla osób, które wniosły pełną opłatę za kurs, nie łączy się z innymi rabatami lub promocjami i obowiązuje do odwołania.